Miłość napędza świat jak motor. Miłość instała od samego początku, ludzie od zawsze byli w związkach, niektóre związki się rozpadały, a inni ludzie bardzo cierpieli przez swoje nieodwzajemnione uczucie. Czy wszyscy ludzie postrzegają miłość tak samo? Czy wszystkie znaki zodiaku są dobrymi partnerami? Dla których znaków miłość to sens ich egzystencji, a dla których jest bardziej praktycznym podejściem?

Baran

Osoby spod znaku Baran są odważnymi oraz pewnymi siebie zdobywcami. Najchętniej interesują się osobami, które są ciężkie do zdobycia. Chętnie wyznają co czują i się tego nie boją. Zazwyczaj są inicjatorami. Zawsze walczą do końca o soby które kochają. Ciekawostka - Barany zazwyczaj rozwijają uczucia do osób, z którymi na początku się nie dogadywali zbyt dobrze. Silne, często niezbyt miłe emocje to dla nich afrodyzjak, rozpalający w nich namiętność. Barany to doskonali partnerzy. Dobrze traktują ukochane sosby i częśto przypominają im o swojej miłości. Jeżeli przed chwilę nie czują już tak silnej namiętności, wystarczy, że chociażby zaczną podejrzewać o zainteresowaniu kogoś innego do ich partnera, uczucie odżywa na nowo.

Byk

Osoby psod znaku Byk są realistami i umieją właściwie ocenić sytuację. Nie są typem osoby, która przeżywa silną miłość i zarywa noce marząc o kimś kogo darzy uczuciem. Byk do życia podchodzi dojrzale i rozsądnie. Wierzy w miłość, lecz nie jest ona sensem jego egzystencji. Wie, iż udanemu związkowi, oprócz miłości towarzyszyć musi dojrzałość oraz rozwaga. Byk jest stały w uczuciach i wie, że kompromisy w zwiąsku są bardzo istotne. Nim zdecyduje się na związek, żyje pełnią życia. Seks i miłość to dla niego dwie różne sprawy. Jednakże gdy jest w związku, już to nie obowiązuje. Preferuje monogamię od poligamii. Nie jest typem zdobywcy, zazwyczaj po prostu wybiera jedną osobę z tych, które mu się podobają. Miłość to dla nich ważna rzecz, jednakże jeżeli ich wybranek nie wyznaje takich samych wartości i ma taką samą wizję na przyszłość - nic z tego nie będzie.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt uważają, że w życiu prawdziwie zakochac się można tylko jeden raz. Miłość ta potrafi przetrwać wszystko, jest jedyna w swoim rodzaju oraz bezprecedensowa. Dlatego więc często się one rozczarowują, gdy są w związkach. Zazwyczaj słyszy się od nich, że tak naprawdę nigdy nie czuły miłości. Często są zauroczone, rzadko się zakochują. Dlaczego? Bo odrzucają wszystkie związki, które nie zgadzają się z wizją idealnego związku, którą sobie wymyślili. Szukając TEJ miłości często zmieniają partnerów i nie szkoda im kończyć nieudanych związków. Cały czas mają nadzieję na udany, szczęśliwy, idelany związek i wiedzą, że w końcu w takim będą. Jeżeli jednak próbowali już długo i stracili nadzieję, wybierają do związku osobę, która pójdzie za nimi w ogień i nie będzie zwracała uwagi na popełniane przez nich błędy. Ponieważ Bliźniak zawsze będzie się zakochiwał oraz szybko odkochiwał. Dopóki nie znajdzie miłości swojego życia.

Rak

Osoby spod znaku Rak to osoby bardzo rzetelne i nie ukrywają swoich uczuć. Ich wrażliwość jest wyjątkowa, ponieważ potrafi zachwycać inne osoby oraz sprawiać, iż nawet o tym nie wiedząc, są przez kogoś kochane. Raki lubią poznawać kogoś, zaprzyjaźnić się z tą osobą, a następnie powoli budować uczucia. Rzadko zakochują się od razu. Uważają, że "miłość od pierwszego wejrzenia" rzadko jest miłością, a raczej czymś jak zauroczeni bądź namiętność. Dlatego nie próbują od razu tworzyć dobrego, stabilnego związku. Raki to wspaniali partnerzy. Troskliwi oraz kochający. Okazujący ukochanym miłość oraz dbający o nich. Wiele są w stanie zrobic dla osób, króre darzą uczuciem. Nie łatwo znajdują osobę, która czuje to co one, dlatego też bardzo dbają o swoje związki.

Lew

Osoby spod znaku Lew uporczywie twierdzą, że zasługują na miłość, lecz zazwyczaj nie do końca w to wierzą. Są bardzo łatwe do oszukania oraz często osób, które chą je tylko uwieść i wykorzystać. Gdy się zakochają, pozwalają partenrowi na zbyt wiele. Często rezygnują ze swoich zainteresowań, ograniczają czas z przyjaciółmi oraz całkowicie poświęcają się związkowi. Gdy ich ukochana jest nie w chumorze, często się obwiniają i zganiają to na siebie. Niestety, wszystko kedyś się kończy. Lwy szybko zaczynają czuć, że są wykorzystywane. To sprawia, że są złe i czują ogromny żal. Wtedy nie jest zbyt przyjemnie. Powoduje to u nich wybuchowość oraz narzekanie. Gdy to się dzieje, za wszelką cenę chcą zacząć wszystko od nowa i zmienic dotychczasowe zasady na swoje. To zazwyczaj powoduje rozstanie. Gdy zostają zranione, nie potrafią przyznać się do swojej winy, ponieważ uważają, że zrobiły wszystko, żeby ten związek się udał.

Panna

Osoby spod znaku Pann ostrożnie traktują życie oraz miłość. Po spotkaniu osoby sprawiającej szybsze bicie ich serca nie za bardzo wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nie wiedzą one jak uwodzić i flirtować. Nie chętnie przychodzi im rozmowa o tym, co czują. Obawiają się niepowodzeń, odrzuceć oraz wyśmiania. Jeżeli uda im się odważyć na zrobienie pierwszego kroku w obawie odrzucenia udają, że były to tylko niewinne koleżeńskie żarty. Panny są osobami nadzwyczaj nieśmiałymi. Dlatego też rzadko zaczynają podryw, często czekają, aż ktoś zacznie je podrywać. Gsy się w kimś zakochają, wolą ukrywać swoje uczucia i czekać na przejęcie inicjatywy przez drugą osobę. Związki z Panną należą do udanych, pełnych miłości, czułości oraz poszanowania.

Waga

Osoby spod znaku Waga zazwyczaj dokładnie wiedzą, czego chcą od partnera oraz związku. Chętnie doradzają innym w sprawach związku, słuchają ich żalów oraz pomagają. Wagi to prawdziwi eksperci w sprawach związkowych. W rzeczywistości własne związki Wagi nie są takie idealne. Pomimo konfliktów w związku, Wagi chętnie udawają przed wszystkimi, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku. Waga często przymyka oczy na skoki w bok swojego partnera i będzie je ukrywała dopóki tylko się da. Publikuje na Facebooku mnóstwo wspólnych zdjęć i opowiada znajomym, jak cudowny jest jej związek. Jeżeli ma pewne granice, po których potrafi zostawić partnera, jeżeli zostaną one przez niego przekroczone. Wagi uważają, iż miłość to esencja ich życia, więc nie czekają zbut długo po starym związku żeby stworzyć nowy.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpion wyglądają jak typy samotników. Bardzo cenią sobie wolność. Bardzo lubią flirtować oraz zmieniać obiekt zainteresowania. To wszystko wygląda tak, jakby nie lubiły one miłości oraz monogamicznych związków. Lecz wcale nie jest to prawda. Skoriony uważają, iż miłość jest prawie najważneijsza. Są osobami uczuciowymi oraz wrażliwymi. Jeżeli są w związku, zrobia wszystko, żeby on wypalił. Zrbiłyby wszystko dla osoby, którą kochają. Najważniejsza zasada w związku to według nich zaufanie oraz bezpieczeństwo. Zazwyczaj nie ukazują one uczuć, lecz jeżeli kogoś kochają, są w stanie zdjąć dla nich codzienną maskę i odkryć swoje Achiilesowe pięty. Dlatego najgorszym co może być jest dla nich lojalność. Ciekawostka - Skoriony to osoby, które bardzo często nie portafią pohamować swojej zazdrości. Są w stanie podejrzewać partnera o niewierność, nawet jeśli nie dał im ku temu powodów.

Strzelec

Osoby spod znaku Strzelec uważają, że miłość jest najważniejsza. Nie potrafią być samotne, po skończeniu kednego związku chętnie wchodzą w następny. Zakochanie, motylki w brzuchu oraz niepewność są dla nich najlpeszymi uczuciami. Zazwyczaj są to osoby bardzo atrakcyjne oraz wiele osób się w nich podkochuje. Dlatego jeżeli chcą kolejnego związku, wystarczy, że wybiorą najlpesza według nich osobę z tych, którym się podoba. Jeżeli w ich związku pojawią się zgrzyty lub odmienne zdania, woli zmienic partnera niż męczyć się nad naprawianiem zepsutego związku. Strzelce często pakują się do związków nawet jeżeli wcale nie kochają drugiej osoby. Sam związek wystarczy. Najważniejsze jest dla nich uczucie, a nie osoba. Związki je uszczęśliwiają i nadają im sens życia. Związek z nimi to prawdziwa przygoda, dlatego też gdy od kogoś odejdą, ich partnerzy nie wiedzą jak sobie z tym poradzić. Często błagają je o powrót i nie wyobrażają sobie życia bez nich.

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożec zazwyczaj uważają, iż nie zasługują na miłość, a powinny. Gdy ktoś okazuje nimi zainteresowanie odrzucają go, ponieważ nie wierzą w jego szczere intencje. Przez długi czas nie ufają, ponieważ czekają na moment, w którym prawda wyjdzie na jaw, a ich uczucia okażą się kłamstwem. Gdy się w kimś zakochają, bardzo dużo robią oraz poświęcają dla tej osoby, bo chcą żeby była ona szczęśliwa, co sprawia, iż zazwyczaj trafiają na osoby, które nie zasługują na ich uczucie i są w toksycznych relacjach. Zazwyczaj wykorzystują ich egoistyczni partnerzy. Po nieudanym związku nie potrafią wyciągnąć odpowiednich wniosków z tej relacji i w nowym związku popełniają te same błedy.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl