Te znaki zodiaku upodabniają się do wina – im starsze, tym lepsze. Wraz z wiekiem przybywa im pewności siebie, elegancji oraz atrakcyjności. Jeżeli jesteś spod któregoś z tych trzech znaków wiedz, że na starość będziesz nawet bardziej atrakcyjny niż teraz.

1. Koziorożec

W wieku dojrzewania Koziorożce są zamknięte w sobie, pełne kompleksów, chowające się w swojej skorupie oraz obawiające się, patrzenia ludziom w oczy. Po trzydziestce Koziorożce przechodzą nisamowitą metamorfozę. Rozkwitają, zaczynają stawać się bardzo pewne siebie i eleganckie, zyskują wiele energii oraz odwagę. Koziorożce aż do starości zachwycają się swoim wdziękiem oraz urokiem. Nie przeszkadzają im w tym nawet zmarszczki na twarzy, które dodają im tylko dojrzałości. Patrzenie na starzejące się Koziorożce to ogromna przyjemność.

2. Strzelec

Strzece są wiecznymi dziećmi, cały czas chichoczączą, bawią się życiem, są aktywne oraz uśmiechnięte. Ich twarze starzeją się bardzo wolno. Ich wesołe osobowości sprawiają, iż zazwyczaj podejrza się, że są one znacznie młodsze niż w rzeczywstości. Mają zmarszczki na twarzach, ale tylko mimiczne, spowodowane częstym uśmiechaniem się od ucha do ucha. Strzelce nawet nawet gdy są starsze, wciąż mają oczy jakby byli wesołymi dziećmi

3. Skorpion

Władcą Skorionów jest Pluton, oznaczający odnowę oraz regenerację, dzięki czemu Skoriony prawie wogóle się nie zmieniają. Skorpiony są osobami, które spotkany przypadkowo na ulicy 20 lat później wciąż wyglądają jak dwadzieścia lat temu podczas ostatniego spotkania. Czas jest dla nich niezwykle łaskaw, i pojawia się na ich twarzach mniej zmarszczek, ponieważ nie uśmiechają się one tak często jak Strzelce. Spowodowane jest to lekkim zamknięciem w sobie, przez które Skoriony rzadko okazują swoje uczucia.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl