Krzyki, wrzaski, robienie scen, latające przedmioty, wybuchowość. To specjalność czterech, konkretnych znaków zodiaku. U innych te cechy przejawiają się bardziej lub mniej, ale nigdy w takim stężeniu. Przekonaj się, czy jesteś jednym z nich.

1. Rak

Potrafi wbić szpilkę, tak żeby bolało, ale zrobi to niepozornie i z ukrycia. Płaczem załatwi wszystko, nieważne czy jest to słuszne, czy nie. To prawdziwi aktorzy, którzy uwielbiają dramat i robienie scen. Czasem wystarczy mała rzecz, aby przełączyć ich na tryb wybuchowy, nieważne co zrobiłeś, histeria już nadchodzi.

2. Baran

Podczas awantur zachowuje się jak byk podjudzony czerwoną płachtą. Zawsze znajdzie jedną małą rzecz, która mu się nie podoba i uderzy z siłą tornada. Kłóci się, kiedy ma rację, kiedy jej nie ma i kiedy myśli, że ją ma. Dla Barana jest to bez znaczenia, byleby się kłócić.

3. Lew

Prawdziwi obrażalscy. O wszystko i za wszystko. Jako Lwy są bardzo dumni i ciężko przyjmują przeprosiny, nie przyznają się także do winy. Na pewno nie zapomni tego, co mu wyrządziłeś, ale na pewno da ci o tym znać. Swoim temperamentem mógłby obdarować całą rodzinę i nadal miałby go za dużo. Z Lwem lepiej nie zadzierać i mieć dobre stosunki!

4. Bliźnięta

Czasem działają otwarcie, a czasem z ukrycia. Często nie mówią niczego wprost, tylko czekają, aż się domyślisz, co złego zrobiłeś. Jeśli tego nie zrobisz, na pewno pomogą Ci plotki i niedopowiedzenia, które już o tobie krążą. Na wściekłe Bliźnięta lepiej uważać i szybko złagodzić konflikt, zanim wyniknie z tego coś nieprzyjemnego!

Główne zdjęcie: magia.onet.pl